Nevar izdrukāt šo lapu

Uzņēmums

ABC software ir programmatūras izstrādes uzņēmums, kas specializējis savu darbību šādu programmproduktu izveidē, attīstībā un uzturēšanā:

  • Integrētu risinājumu izstrāde tiesību aizsardzības iestādēm
  • E-pārvaldes risinājumu izstrāde un elektronisko dokumentu apstrāde. Šo risinājumu pamatā — pakalpojumu orientēta arhitektūra, vienoti drošības un datu apmaiņas standarti

Mēs — ABC software — esam Latvijas uzņēmums un sekmīgi darbojamies jau kopš 2003. gada. Mūsu darbības pamatā ir specializācija, kompetence un atbildība. Īpaši dziļa kompetence atsevišķās produktu grupās ir ļāvusi mums kļūt par vienu no tirgus līderiem inovatīvu produktu un risinājumu izstrādē tiesību aizsardzības iestādēm un E-pārvaldes jomā.

Mūsu galvenie produkti:


Mūsu misija

Mūsdienu moderno, innovatīvo un drošo IT tehnoloģiju potenciāls ir neizmērojams, bet var būt nesasniedzams bez atbilstošām zināšanām un prasmēm. Mēs redzam sevi kā ekspertu, kas šo potenciālu prot izmantot, lai radītu tehnoloģiski augstvērtīgus IT produktus mūsu klientiem.

Mūsu vīzija

Inovāciju, pieredzes un kompetences apvienojums — tas ir mūsu virzītājspēks pasaulē pieprasītu un konkurētspējīgu unikālu IT risinājumu izveidē.